!!! Eksklusiivne müük !!! Allahinnatud

UUS JAMMA, Et USB-Joypad & SNK DB15 Gamepad USB-Seeria SperGun / CBOX Ver4.0 Arcade Aluse Pardal / SNK / IGS Teki

Hea pakkumine
Allahinnatud
Uusi kollektsioone

UUS JAMMA, Et USB-Joypad & SNK DB15 Gamepad USB-Seeria SperGun / CBOX Ver4.0 Arcade Aluse Pardal / SNK / IGS Teki

Hinnang:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
s1096

Märksõnad: db15 usb, cbox, jamma supergun, põrandakarp pandora, , arcad, jamma pandora box 6, 2k monitor, db15 usb, mvs snk, 27 monitor.

On laos
€159.96 €164.91

Arcade masin on ümber kodumaiseks kasutamiseks, ja ta saab aru, et mitu funktsiooni ühes integratsiooni.See on sama lihtne kasutada kui tavalist mängu konsoolid.See on väikesed ja ei ole enam probleeme, nagu näiteks lendav juhtmed kõikjal ja mahukas toide.

1. Pikendusjuhe jamma pardal on väliselt projekteeritud ja nupud/shots/kombinatsioone saab määrata vabalt, mis on mugavam kasutada.

2. 12v high-power disain, võib väljastada 10A voolu, SNK 6 istekohti saab ka sõita.Koos polaarsuse kaitse, sa ei karda probleemi valesti ühendamist ja anti-põletamine, ja mitte kogukas toide on vaja.Toite saab kasutada 12v6a või rohkem toetada positiivsete ja negatiivsete 5.5*2.5-liides.

3. Kui 5V väljund toetab vana juhatuse heli probleem.

4. 5V korrigeerimise funktsioon

5. USB-liides toetab PS3/PS4/XBOX360/XBOX ÜKS juhtkangid ja juhtkangid.Seal on palju juhtkangid ja juhtkangid turul, mida ei saa katsetada ükshaaval.Üldiselt on suhtumine, et toetada PS3/4 on valitud.

6. SNK/DB15 liides, toetab NEOGEO käepide ja juhtkang/self-made juhtnuppu vastavalt liides märgitud pildil.

7. MD2 RGBS/SCART liides, saate Sega md2 on RGBS kaabel ja SCART kaabliga ühendamiseks värviline monitor või TV SCART-seade.Kaablit saab kasutada erasektori vestelda, kui vaja.

8. S-terminal/A-micro-video väljund, millega saab ühendada TV-S klemm ja mikro-video.Üldiselt, mikro video ei ehitata, sest iga substraat ja cbox on teatud sageduse viga mõju.

9. Kui ycbcr komponent väljund võib olla ühendatud, ja mõned Telerid ei pruugi seda toetada.

10. Funktsioon kohanda pildi asukoha, pildi saab reguleerida üles, alla, vasakule ja paremale, mida on võimalik lahendada mõned ühilduvuse probleeme nagu moonutusi musta ekraani substraat.

11. Ühildub mitmesuguste sagedamini kasutatavate substraatide ja tekid.

  • Pistiku Tüüp: EU pistik
  • Mudeli Number: V4.0 CBOX
  • Vanus: >6 Aastat
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Tüüp: mündi nupp

Kirjutage oma ülevaade

Võite ka nagu!